Põlvamaa Puuetega Inimeste Koda

Märka puude taga inimest

  

Põlva Toidupank

Põlva Toidupank on asutatud 23. veebruaril 2011.aastal.

Asume Kooli kinnistul, Andre külas, Põlva vallas. 

Kuidas tulla:  Põlva poolt - Põlvast sõida välja mööda Võru tänavat. Umbes 500 m pärast asulapiiri pööra vasakule Värska maanteele.  200 m pärast pööra paremale Päkamäe teele ehk Rosma-Tilke-Leevi maanteele.  Sõida ca 4,5 km mööda maanteed. Toidupank jääb paremat kätt. Punane telliskivihoone.

Delfi kaardiotsing: märksõnaks Peri Kooli bussipeatus. Bussipeatus asub kohe hoone kõrval.

Põlva Toidupank jagab toiduabi Põlva maakonna vähekindlustatud ja toimetulekuraskustes peredele ja üksikisikutele koostöös kohalike omavalitsustega ja erinevate MTÜ-dega. NB! Palun teavita kindlasti ka oma  sotsiaaltöötajat, kui oled sattunud raskustesse. KOV-idel on olemas palju erinevaid teenuseid ja toetusi, et abistada oma inimesi nii  ajutiste kui püsivate toimetulekuraskuste korral.

Igal nädalal komplekteerib Põlva Toidupank  olemasolevatest varudest toidupakid kahele maakonna omavalitsusele, kes siis omakorda jagab toidu oma piirkonna abivajajatele.

Põlva Toidupangaga saab ühendust  tööpäeviti kell 8.00-16.00 telefonidel 5257220, 53420661 ja/või kirjutades See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.   

 

PÕLVA TOIDUPANKA TOETAVAD:

Põlva Talutoit

Valio Eesti AS

Rimi Eesti Food As

Põlva Puuetega Inimeste Koja koduleht

Copyright © 2011-2020. Kõik õigused kaitstud.

Kontakt

Telefon: 5257220 (tööpäeviti 8-16) - Kairit Numa

5072667 (tööpäeviti 8-15) - Raine Lahtvee

Email: polvapik@gmail.com